Rezerwacja on-line

Wyszukiwarka

weather code -1 °C

Uzdrowisko Nałęczów SA Dziś

 

Zakres usług Zakładu Leczniczego "Uzdrowisko Nałęczów" SA jest bardzo szeroki.

Podstawą są  pobyty lecznicze zarówno pełnopłatne, jak i finansowane przez NFZ. Baza zabiegowa obejmuje nowoczesne urządzenia i metody terapii. Ponad sto zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i diagnostyki znajdujących się w ofercie umożliwia efektywną poprawę stanu zdrowia. 

Goście mają do dyspozycji ponad siedemset miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie w naszych sanatoriach oraz Termach Pałacowych i Pawilonie Angielskim.

Od 2005 r. działa SPA Nałęczów - jeden z pierwszych tego typu ośrodków w Polsce, którego usługi uzupełniają naszą podstawową działalność. Do dyspozycji gości jest kompleks basenowy Atrium, strefa SPA, salony kosmetyczny i fryzjerski.

Oferujemy również własną linię kosmetyków SPA Nałęczów, opartą na formule 0%.

Tradycyjnie większość obiektów, zarówno centrów zabiegowych, jak i noclegowych położona jest w Parku Zdrojowym lub na jego obrzeżach. 

Prowadzimy ciągły monitoring usług - opinie naszych gości są niezwykle ważnym elementem zarządzania, to dzięki nim nasza oferta stale się zmienia, jest modyfikowana i uzupełniania o nowe usługi, wykorzystujemy coraz nowszy sprzęt i techniki terapeutyczne. 

 

Newsletter

Trwa wczytywanie elementów, może to potrwać ok 1min..
sm('webPush', ['664a2c80-5c49-40c4-a862-3c158d5aab4b', '87600']);
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij